Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAutorzySylwia Niemczyk

Sylwia Niemczyk

Autorka „Naszyjnika z łez” – przepełnionej erotyzmem i magią opowieści o wielkiej miłości dwojga ludzi, rozdzielonych przez los, który splata ich drogi ponownie po wielu latach oraz pełnej magii i ciepła powieści romantycznej pt. „Powołany do życia”.

Jestem pisarką. Moja pierwsza książka ” Powołany do życia ” miała swój księgarski debiut w grudniu 2010 roku. Niedawno ukazała się również w wersji elektronicznej jako ebook, dzięki wydawnictwu Psychoskok. Piszę dla samej radości pisania. Piszę, bo kocham to robić. To dla mnie jak oddychanie. Wiele rzeczy w swoim życiu już robiłam; mogłabym wymieniać kilkanaście zawodów, w których pracowałam, ale na co to komu ? Miałam też swoją firmę, pracowałam w ochronie jako kierownik obiektu. Moja druga książka ”Naszyjnik z łez” w wersji elektronicznej od 2 stycznia 2013 roku jest już w sprzedaży w największych sklepach internetowych (Merlin, Empik, Ebooki 123 i w wielu innych miejscach ). Czytano ją również w odcinkach na eterze radia Euzin.pl. Trzecia książka to zbiór opowiadań o ludzkich wyborach ” Opowieści o uczuciach”. Napisałam ją na prośbę słuchaczy i prezenterki radia Euzin, wiadomo lepiej się czyta w eterze krótkie formy literackie. Niestety nie doczekały się publikacji w radio, ponieważ radio Euzin, ku mojemu wielkiemu rozczarowaniu zlikwidowano. Pod koniec kwietnia 2014 roku dokonałam radykalnych zmian w swoim życiu. Zmęczona życiem w wielkim mieście postanowiłam spełnić swoje marzenie. Kupiłam chatkę na drugim końcu Polski, i porzuciłam Poznań dla przepięknej maleńkiej wsi na Zamojszczyźnie, gdzie przeniosłam się z mamą, i moim kochanym psem ze schroniska Kropką. Tutaj odnalazłam wewnętrzny spokój, i wszystko to, czego potrzebowałam do szczęścia. Odnalazłam swoje miejsce na ziemi, i za żadne pieniądze nie chciałabym już żyć inaczej, niż tutaj. Tak niewiele człowiekowi czasem potrzeba do szczęścia.
Sylwia Niemczyk

PS. Pisarka prowadzi blog niewidzialne-widzalne [http://niewidzialne-widzialne.blog.onet.pl/2013/06/09/niedoszli-samobojcy-5/]

Brak utworów autora