Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościZostań Łowcą Pomysłów

Zostań Łowcą Pomysłów

19 czerwca 2017 / Agata
Większość z nas wpada na genialne pomysły, które najczęściej nie zostają zrealizowane. Poradnik „Łowca Pomysłów” uświadomi nam dlaczego tak się dzieje, i jak to zmienić.

Trudno byłoby znaleźć osobę, która nie marzy, nie zastanawia się, jak kształtować swą przyszłość, nie rozgląda za okazją na odmianę losu.  Niestety rzadko kto może pochwalić się, że zdołał osiągnąć sukces. Dlaczego tak się dzieje?

Większość z nas otwarcie przyznaje, że już dawno przestała wierzyć, że zdoła spełnić swe marzenia i osiągnąć zakładane cele. Kryzys twórczy, wypalenie zawodowe, czy brak wiary we własne możliwości, sprawia, że zadowalamy się przeciętną codziennością. Nie oznacza to oczywiście, że nie wpadamy na genialne pomysły, których realizacja mogłaby pozytywnie nas zaskoczyć. Nadszedł czas, by na nowo obudzić swój potencjał!

„Łowca Pomysłów” to jedyny w swoim rodzaju poradnik, który sprawi, że znów uwierzymy we własne możliwości i nareszcie zaczniemy realizować marzenia. Vadim Gierko, autor pozycji przekona nas, że jesteśmy w stanie pokonać własne słabości.Zniechęcenie, kryzys twórczy, a także zwykłe lenistwo dopada każdego, by osiągnąć sukces musimy poczuć właściwą motywację, którą odnajdziemy w poradniku.

Odkryj w sobie Łowcę Pomysłów

Poszczególne rozdziały obszernego poradnika pozwolą nam zdobyć, a następnie wykorzystać we własnym życiu, cenne wskazówki. Wewnątrz znajdziemy „Przykazania Łowcy Pomysłów”, dzięki którym łatwiej zrozumiemy prezentowaną przez autora filozofię. Okazuje się, że możemy świadomie wpływać na czteroetapowy proces twórczy, a także wybierać narzędzia za pomocą których usprawnimy prace obu półkul mózgowych, za natchnienie, intuicje, czy bujną wyobraźnię odpowiada bowiem właśnie nasz mózg.

Książka pozwoli nam poznać Niezbędnik Łowcy Pomysłów, dzięki, któremu nie umknie nam żadna cenna myślą. Atutem pozycji są ilustracje oraz obrazowe przykłady.

Vadim Gierko zachęca czytelników do lektury następującymi słowami:

Ta książka pomoże Ci zrewolucjonizować siebie i na nowo odkryć w sobie Łowcę Pomysłów, którym od zawsze byłeś.