Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościWydawnictwo Psychoskok w Miasteczku Literackim Szczecin (19 – 21 czerwca) 2015

Wydawnictwo Psychoskok w Miasteczku Literackim Szczecin (19 – 21 czerwca) 2015

1 czerwca 2015 / Agnieszka
Wydawnictwo Psychoskok zaprasza do Miasteczka Literackiego w Szczecinie w dniach 19-21 czerwca 2015 r. na Plac Lotników. Ta trzydniowa impreza to dla miłośników literatury po raz kolejny okazja do zapoznania się z naszą ofertą wydawniczą, zakupu dobrych książek po okazyjnej cenie, ale to także możliwość spotkania ulubionych pisarzy.

Nasze stoisko zaszczyci swą obecnością wspaniała śpiewaczka, malarka i oczywiście pisarka Aneta Skarżyński. W dniu 20 czerwca o godzinie 17:30 autorka powieści „Wyspy Naftalinowe” oraz „Wyspy Paprykarzowe” będzie miała swój koncert na scenie w Miasteczku Literackim, a po występie czytelnicy będą mieli okazję porozmawiać z tą wspaniałą osobowością, a także zakupić jej książki by zdobyć autograf. Serdecznie zapraszamy na stoisko Psychoskoku. Czekamy tam na Ciebie nasz drogi czytelniku.

W centrum Szczecina znów wyrośnie… Miasteczko Literackie. W 2014 roku organizatorami tego wydarzenia byli: Miasto Szczecin reprezentowane przez Szczecińską Agencję Artystyczną i Kurier Szczeciński we współpracy ze spółkami Murator EXPO – organizatorem wykonawczym i Targi Książki – partnerem merytorycznym.

Trzydniowa impreza będzie dla mieszkańców i turystów doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą polskich oficyn wydawniczych i zakupu dobrej literatury, po okazyjnych cenach, zaś czytelnicy będą mieli okazję otrzymać autografy znanych i lubianych pisarzy.

miasteczko_literackie_szczecin

Zapisz