Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościSobota w doborowym towarzystwie

Sobota w doborowym towarzystwie

20 maja 2017 / Agnieszka
Sobota 20 maja 2017 r. to już trzeci dzień 8. Warszawskich Targach Książki. Także dziś możemy spodziewać się kontaktu z wyśmienitą literaturą i fantastycznymi autorami. Zapraszamy do stoiska wydawnictwa Psychoskok (187/V).  Naszymi gośćmi będą dziś: Jerzy Lech Piechnik, Janusz Płoński, Anna Wysocka – Kalkowska oraz Ewelina Rubinstein.

Poniżej udostępniamy godziny spotkań autorskich oraz krótkie prezentacje autorów.

SPOTKANIE AUTORSKIE Z JERZYM LECHEM PIECHNIKIEM
20 maja 11:00 – 12:00
Jerzy Lech Piechnik, związany z ginekologią i położnictwem, opracował program porodów w hipnozie, autor książki „Psychoterapia kwantowa. Myśli leczą, myśli zabijają”

Jerzy Lech Piechnik jest doświadczonym lekarzem, który wiedzę medyczną postanowił wzbogacić między innymi poprzez hipnozę. Dzięki temu autor oferuje wszystkim praktyczne wsparcie.
Książka zatytułowana „Psychoterapia kwantowa. Myśli leczą, myśli zabijają”, to kolejne dokonanie lekarza który dowodzi, że kontrolując naturę swych dominujących myśli, możemy odmienić swój los i zaprogramować się na szczęście, zdrowie i sukces. Na potrzeby książki Jerzy Lech Piechnik wykorzystał wiedzę z zakresu psychologii, hipnoterapii, neurofizjologii mózgu, a także psychoterapii kwantowej. Dla ułatwienia zrozumienia tematyki pozycja celowo została podzielona na dwie części. Pierwsza część książki pozwoli nam zrozumieć na czym polega komunikacja kwantowa ciała i umysłu, a kolejna wykorzystać zdobyte wiadomości.

SPOTKANIE AUTORSKIE Z JANUSZEM PŁOŃSKIM
20 maja 12:30 – 13:30
Janusz Płoński, dziennikarz, scenarzysta, dokumentalista, autor książki „Kandydat na prezydenta”

Janusz Płoński polski dziennikarz, dokumentalista, pisarz, scenarzysta, prezenter telewizyjny, a także humorysta, zasłużył na tytuł ikony kultury i dziennikarstwa. Dlaczego więc tak wyrazista postać nie mogłaby zostać prezydentem Polski?
W książce „Kandydat na prezydenta”, Janusz Płoński przywołuje dziesiątki epizodów ze swojego osobistego i zawodowego życia, które czynią go oczywistym potencjalnym kandydatem na najwyższy urząd w Polsce. Jako pisarz i scenarzysta współpracował z elitą polskiej kultury. Jako dziennikarz prasowy i telewizyjny zgromadził pojemne doświadczenie medialne i praktyczną wiedzę o działaniu politycznego rynku. Jako człowiek autentyczny i sumienny, choć rozrywkowy, posiadł predyspozycje do otwartego kontaktu z wyborcami.

SPOTKANIE AUTORSKIE Z ANNĄ WYSOCKĄ-KALKOWSKĄ
20 maja 14:00 – 15:00
Anna Wysocka-Kalkowska, autorka książek przesyconych wiarą w miłość „Kiedy wiosna nie nadchodzi”, „Moje życie bez ciebie”, premiera najnowszej „Taniec z motylami” już jesienią.

Anna Wysocka-Kalkowska jest autorką, która doskonale opisuje stany emocjonalne targające ludzką duszą, dzięki czemu z łatwością utożsamimy się z bohaterami, a nawet odnajdziemy cenne wskazówki, które odniesiemy do własnego życia.
„Kiedy wiosna nie nadchodzi” to powieść obyczajowa tej autorki, którą z powodzeniem możemy zaliczyć do literatury kobiecej. Jak wiadomo bowiem przedstawicielki płci pięknej cenią sobie książki pozwalające doznawać emocjonalnych uniesień, a ta powieść jest gwarancją, że nie zabraknie nam wzruszeń.
„Moje życie bez ciebie” to kolejna książka autorki. Tym razem Anna Wysocka-Kalkowska zdołała ukazać wszystkie etapy procesu żałobnego. Tematyka jest bolesna, ale bardzo prawdziwa, dlatego warto, by zmierzyli się z nią wszyscy.

 

Spotkajmy się na Stadionie Narodowym w Warszawie w dniach 18-21 maja 2017 r. przy stoisku 187/V

Więcej o wydarzeniu: