Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościPrzekrocz bramy „Cyklu”

Przekrocz bramy „Cyklu”

8 listopada 2016 / Agnieszka
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy poza tym, co widzisz, istnieje coś więcej? Inny wymiar? Inne istoty? Czy kiedykolwiek znalazłeś się w trudnej sytuacji i ktoś niespodziewanie przyszedł Ci z pomocą? Poczułeś wsparcie? Odzyskałeś nadzieję? Wiarę? Wcześniejsze szczęście? Radość?

Wskazówki zegara nakładają się na siebie. Wskazują cyfrę dwanaście. Wybija północ. Nowy rok. Rozpoczyna się nowy rok. Nowe plany do zrealizowania. Nowe cele do osiągnięcia. Nowe marzenia do spełnienia. W ludzi wstępuje siła. Nadzieja na lepsze dni. Na lepszy start. Składają sobie życzenia: zdrowia, szczęścia i pomyślności. Popijają szampana nieświadomi, że tej nocy stało się coś jeszcze. Nieświadomi, że pomiędzy nimi stoją niewidoczne dla nich istoty. Aniołowie. Wraz z pierwszymi sekundami rozpoczynającego się roku zstępują na Ziemię z wyżyn niebieskiego Nieba, by przez ten rok działać dla ludzi i przez ludzi a po upływie tego czasu zyskać tytuł prawowitego Anioła Stróża i przejąć opiekę nad jedną, przydzieloną przez Pana osobą.

Tak, wiem. Rodzimy się co roku, w noc sylwestrową, po to, aby ich bronić. Aby im pomagać. Aby z nimi być, gdy tego potrzebują. Gdy NAS potrzebują, choć o tym nie wiedzą.

Czeka ich długa droga, wyboista, pełna bólu, cierpienia, smutku. Ale i z pozytywnymi przebłyskami słońc ludzkich uśmiechów, z których to byty wyższe pozyskują energię, by móc stawić czoła napotkanym problemom. Czy zawsze im się tu udaje? Czy w świecie pełnym niezrozumienia i zła są w stanie odnaleźć osoby, którymi mogą się posłużyć, by nadać sens życiu innym?

Pełno śmiechu, składania sobie życzeń. Ludzie poczuli siłę i nową nadzieję. Napełniła ich wiara. Wiara na dobry rok. Tchnienie odrodzenia przeszyło duszę każdego z osobna.

„Cykl” dobitnie odpowiada na te i inne nasuwające się pytania. W dwunastu historia odpowiadającym dwunastu miesiącom debiutująca autorka porusza różne problemy, z którymi spotykamy się codziennie. Myślimy wtedy, że jesteśmy sami. „Cykl” pokazuje, że nie…

Opowiadania debiutującej, młodej autorki otworzą Twoje oczy, na drugi wymiar rzeczywistości. Pokazują, jak odnaleźć w swoim wnętrzu ukrytą, przysypaną kurzem duszę.

Przekrocz bramy „Cyklu” już dziś.