Pełna przygód walka dobra ze złem - książki autorzy - Wydawnictwo Psychoskok
Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościPełna przygód walka dobra ze złem

Pełna przygód walka dobra ze złem

30 sierpnia 2017 / Agata
Mazury to miejsce pełne tajemnic, w którym rozegra się pełna przygód walka dobra ze złem.

Wakacje zachęcają do aktywnego wypoczynku na łonie natury. Piękno przyrody koi zmysły, ale powinniśmy pamiętać, że tuż obok mogą kryć się tajemnice. Nawet jeżeli nie lubimy i nie planujemy przygód, możemy być pewni, że one i tak nas znajdą.

„Opowieści minionego lata” to swobodna kontynuacja pierwszej książki autorki („Ukryte znaczenia”). Czytelnicy, którzy do tej pory nie mieli okazji sięgnąć po twórczość autorki, nie muszą obawiać się, że bez poznania wcześniejszej publikacji nie zdołają w pełni przeżyć przygód z bohaterami.

„Opowieści minionego lata” to w dużej mierze fascynacja Mazurami, ich naturalnym urokiem, zagadką i tajemnicą.

Lektura zagwarantuje nam wiele emocjonujących przygód. Bohaterowie spędzają wakacje  nad Jeziorem Granatowym i właśnie tutaj, uwikłają się w groźną walkę Dobra ze Złem, z której nie tylko wyjdą zwycięsko, ale też zrozumieją, że nawet, gdy nie bardzo kochamy przygody, to one i tak zawsze nas znajdą. Zawsze, gdy tylko potrzebne jest to światu.

Do lektury zachęcają słowa zafascynowanej pięknem Mazur autorki:

Gdy przyroda odkrywa przed nami swoje zakryte oblicze, można uczestniczyć w magicznym misterium, w którym króluje fantazja, ale też odwieczne ludzkie problemy.