Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualności„Miłość ponad wszystko” – zapowiedź wydawnicza

„Miłość ponad wszystko” – zapowiedź wydawnicza

7 sierpnia 2017 / Agata
„Miłość ponad wszystko” to niezwykły przewodnik, który pozwoli nam wyruszyć w podróż do Świata Duchowego.

Małgorzata Król oddaje w ręce czytelników książkę zatytułowaną – „Miłość ponad wszystko”. Jest to pozycja jedyna w swoim rodzaju, dzięki której zrozumiemy, że wokół nas istnieją istoty duchowe. Autorka za sprawą hipnozy zdołała poznać Świat Duchowy oraz moc Miłości Prawdziwej.

Jakie zjawiska opisała Małgorzata Król?

Książka opisuje doświadczenia autorki, które dowodzą, że wokół nas istnieją istoty duchowe przebywające w innych wymiarach. Opowieść rozpoczyna się od wspomnienia „odwiedzin” takowej istoty. Wstrząsające zdarzenie sprawiło, że Małgorzata Król zaczęła poszukiwać osób, które doświadczyły podobnych przeżyć oraz ludzi, którzy są w stanie wyjaśniać podobne zajścia. W książce znajdziemy niewiarygodne opisy spotkań z duchowym istotami. Poznając historię autorki ostatecznie całkowicie zmienimy dotychczasowy sposób postrzegania.

Jak zapewniła autorka:

Książka ta pokazuje przeżycia i odczucia jakie miałam w hipnozach i transach. Opisuję w niej Istoty i wydarzenia, które spotkałam podczas podróży duchowych.

Czy każdy powinien sięgnąć po „Miłość ponad wszystko”?

Treść książki jest niebywale ciekawa, ponieważ wskazuje, że większość z nas nie dostrzega istot duchowych, które choć przebywają w innych wymiarach,  w dowolnym momencie mogą ujawnić swą obecność. Zagadnienie powinien poznać każdy, kto chce dostrzec i odczuć więcej.

Gosia Król podkreśliła, że:

Jest to ciekawy temat dla wszystkich, którzy chcą zmienić siebie, czy też chcą zmienić coś w swoim życiu, a może nie mają odwagi na ten krok. Również jest to ciekawe dla ludzi, którzy chcą poddać się hipnozie, a mają obawy. Jednocześnie ta treść jest skierowana do tych wszystkich, którzy już odbywają podróże duchowe i są ciekawi, jak to wygląda u innych.

Czy książka umożliwia rozwój duchowy?

Tak, ponieważ opis przeżyć autorki, który odnajdziemy w niniejszej książce pozwoli nam zrozumieć, że poza namacalną rzeczywistością istnieją inne wymiary. Stopniowo zgłębiając tajemnice Świata Duchowego zrozumiemy sens własnego istnienia oraz siłę Miłości Prawdziwej.

„Miłość ponad wszystko” zaspokaja nieodpartą chęć poznania Świata Duchowego, poprzez umożliwienie zrozumienie istoty przebudzenia oraz zmian jakie zachodzą w nas samych.