Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościKsiążka prezentem na Dzień Kobiet

Książka prezentem na Dzień Kobiet

23 lutego 2017 / Agata
8 marca obchodzić będziemy Dzień Kobiet, pomyśl że książka jako prezent z tej okazji może okazać się strzałem w przysłowiową dziesiątkę. . Coroczne święto nakazuje panom obdarowywać kwiatami lub drobnymi upominkami znajome kobiety. Wybór podarku może nastręczać trudności, dlatego warto pamiętać, że doskonałym prezentem na Dzień Kobiet będzie książka.

Ponieważ w Polsce Międzynarodowy Dzień Kobiet cieszył się ogromną popularnością w okresie PRL, niektórzy nadal uważają, że święto miało na celu podkreślanie przywiązania do idei socjalizmu, stąd uległo „dezaktualizacji”. W rzeczywistości Dzień Kobiet to doskonała okazja, by panowie mogli okazać znajomym paniom szacunek, wdzięczność, czy sympatię.

 

ZAPRASZAMY DO KSIĘGARNI – poznaj propozycje książek dla kobiet

 

Prezent na Dzień Kobiet – książka

Początki Międzynarodowego Dnia Kobiet wywodzące się z ruchów robotniczych w Ameryce Północnej i Europie, zostały zapoczątkowane przez Socjalistyczną Partię Ameryki. Na przestrzeni kolejnych lat, święto obchodzono na wiele sposobów w różnych miejscach na całym świecie.  Obecnie Dzień Kobiet jest oficjalnym świętem, o którym powinni pamiętać mężczyźni w każdym wieku.

Książka na Dzień Kobiet stanowi doskonały pomysł jako prezent w tym dniu.

 

Zastanawiasz się jaką książkę kupić na Dzień Kobiet?

Poznaj nasze propozycje książek na Dzień Kobiet.

 

Pierwsza część trylogii CISZY, opowiadająca historię Mai oraz zabójczo przystojnego mężczyzny, który zawładnie jej światem. Książka nie tylko opowiada o rosnącym, magicznym uczuciu. O czym jeszcze,  przeczytacie w książce!

8 marca nikt nie oczekuje, by panowie wspominali i analizowali początki Międzynarodowego Dnia Kobiet, ciężar socjalizmu, czy dramatyczne zdarzenia z przeszłości. Paniom z pewnością wystarczą życzenia i drobny upominek, który stanie się symboliczną „nagrodą” za trud codzienności.

Fabularyzowana opowieść. Dzięki niej poznamy niezwykłą Anielę Bińkowska i wielu innych autentycznych bohaterów. Warto zaznaczyć, że w tle tej opowieści zarysowuje się dawna Warszawa. Podążymy od czasów przedwojennych, poprzez okres okupacji i lata powojenne. Szczególnie uwzględniono jej peryferyjną wówczas dzielnicę – Saską Kępę.

Każdy mężczyzna znajdzie obok siebie dziesiątki kobiet, które zasługują na szacunek i pamięć. Mamy, babcie, czy ciocie poczują się docenione otrzymując podarek, podobnież jak siostry, kuzynki, czy przyjaciółki, choć w tym wyjątkowym dniu życzenia doceni każda kobieta, dlatego nie zapominajmy o uśmiech i krótkim „wszystkiego najlepszego”.

Subtelna, naznaczona skrajnymi emocjami i erotyzmem powieść. Zetkniemy się w niej z prozą życia. Przyjrzymy się skomplikowanym, małżeńskim relacjom. Zrozumiemy, jak wiele mogą zniszczyć konwenanse. Sprawdzimy, co może zmienić zapomniane przed laty uczucie. Na drodze głównej bohaterki stanie bowiem dawny ukochany. Czy dla niego zdecyduje się porzucić męża?

Oczywiście nie sposób wręczyć kwiatów i drobnych upominków wszystkim kobietom, dlatego każdy mężczyzna musi zadecydować, która ze znajomych mu pań zasługuje na szczególny prezent. Gusta pań bywają niezwykle zróżnicowane, dlatego wybór właściwego drobiazgu może nastręczać trudności. Pamiętajmy jednak, że emocje i uczucia to „drugie imię” każdej kobiety, dlatego doskonałym prezentem na Dzień Kobiet będzie książka. Odpowiednio dobrana lektura pozwoli bowiem przeżyć wiele poruszających chwil.

Lektura, dzięki której przekonamy się, jak wiele mogą zmienić skrywane przez nas sekrety. Większe i mniejsze tajemnice mamy przecież wszyscy. Któregoś dnia mogą jednak wyjść na jaw. Okaże się, że rodzinna tajemnica odmieni życie głównej bohaterki. Wpłynie również na los wielu innych, przypadkowych osób.

Jeżeli chcemy obdarować fankę płomiennych romansów  i erotyków doskonałe okażą się książki Marty W. Staniszewskiej.  Wyjątkową propozycją jest także emocjonująca Seria ciszy  Alicji Masłowskiej – Burnos. Oczywiście może okazać się, że najtrafniejszym wyborem stanie się książka o niezwykłej kobiece – „Pani Nela z Saskiej Kępy” lub całkiem niespodziewanie trzymający w napięciu thriller, sensacja lub poradnik.

Możliwości jest wiele, dlatego warto poznać kilka wyjątkowych propozycji:

Książki dla kobiet

Literatura — przede wszystkim — emocjonalna. W tej kategorii znajdują się książki, które przede wszystkim przypadną do gustu kobietom, ponieważ historie w nich opisane są przesycone emocjami. Znajdziecie tutaj powieści, których głównym wątkiem jest gorąca miłość dwójki młodych ludzi, podróż grupki przyjaciółek, które poszukują szczęścia czy historia matki, której dziecko choruje na nieuleczalną chorobę.

 

Książka na Dzień Kobiet.

Inspiracja dla bogatego życia emocjonalnego kobiet w przedstawionych propozycjach książek. Spraw prezent, skorzystaj z naszych propozycji.