Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościKolejny dzień targów i spotkań z autorami

Kolejny dzień targów i spotkań z autorami

19 maja 2017 / Agnieszka
W piątek 19 maja 2017 r. stoisko wydawnictwa Psychoskok (187/V) odwiedzą kolejni autorzy. Naszymi gośćmi tego dnia na 8. Warszawskich Targach Książki będą: William Gruff, Karolina Kozioł, Ewelina Rubinstein oraz Marta W. Staniszewska.

Poniżej udostępniamy godziny spotkań autorskich oraz krótkie prezentacje autorów.

SPOTKANIE AUTORSKIE  Z WILLIAMEM GRUFFEM
19 maja 12:30 – 13:30
William Gruff – aktor, scenarzysta, producent, autor książki „Niemożliwe załatwiam od ręki. Podręczny Poradnik Rozwiązywania Problemów”

William Gruff znany jest jako aktor, scenarzysta, producent, który uwielbia rozmawiać sam ze sobą. „Niemożliwe załatwiam od ręki. Podręczny Poradnik Rozwiązywania Problemów” to tytuł wyjątkowego poradnika napisanego właśnie przez Gruffa. Pozycja zaspokoi oczekiwania wszystkich, którzy chcieliby poznać sposób na szybkie i skuteczne rozwiązywanie problemów, których nie brakuje w codziennym życiu. Książka okaże się niezastąpionym wsparciem dla osób mających problem z osiąganiem wyznaczonych celów, a także wszystkich chcących poznać skuteczne metody działania.

SPOTKANIE AUTORSKIE Z KAROLINĄ KOZIOŁ
19 maja 14:00 – 15:00
Karolina Kozioł – producentka, reżyserka, autorka książki „Poszukiwacz marzeń. Z kamerą na wojnie w Brazylii”

Karolina Kozioł — producentka, reżyserka jest także aktywistką stowarzyszenia na rzecz praw człowieka oraz aktywną członkinią UNICEF. Warto także podkreślić, że od kilku lat Karolina Kozioł kręci filmy dokumentalne m.in. o życiu w Wielkiej Brytanii, Indiach, Francji, a ostatnio Brazylii.
„Poszukiwacz marzeń. Z kamerą na wojnie w Brazylii” to połączenie reportażu z brazylijskich slumsów z motywacją i zachętą do tego by żyć. Dzięki lekturze, Karolina Kozioł umożliwia czytelnikom podróż do brazylijskich faveli. W prawdziwym życiu podróż ta mogłaby okazać się niezwykle niebezpieczna, ponieważ nazywane dzielnicami nędzy brazylijskie favele to najbardziej niebezpieczne miejsca na świecie.

SPOTKANIE AUTORSKIE Z EWELINĄ RUBINSTEIN
19 maja 16:00 – 17:00
Ewelina Rubinstein, dziennikarka i prawniczka, autorka książek „Nina, prawdziwa historia” oraz „Jerozolima. Miasto Boga”

Ewelina Rubinstein — dziennikarka, prawniczka. Urodzona w Zgorzelcu. Ukończyła studia prawnicze w Warszawie i tam stawiała swoje pierwsze kroki jako dziennikarka. Współpracowała m.in. z miesięcznikiem „Obsesja” oraz Akademickim Radiem Kampus. Od 2013 roku jej teksty regularnie ukazują się w jednej z gazet lokalnych w Wolsztynie (Wielkopolska). Jest członkiem „Otwartej Rzeczpospolitej”-Stowarzyszenie przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii.
„Nina, prawdziwa historia” to jej literacki debiut, a podczas ostatnich Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie został wydany jej nietypowy poradnik „Jerozolima. Miasto Boga”, w którym pozwala wszystkim zainteresowanym odwiedzić tytułowe Miasto Boga, w którym świat arabski miesza się z żydowskim, a żydowski z chrześcijańskim. Zwiedzając Jerozolimę zrozumiemy, że jest to miejsce niezwykłe. Architektoniczne piękno utrwalone na zdjęciach zachwyca, ale najbardziej fascynuje unikalny klimat i atmosfera naznaczonego różnicami miasta.

SPOTKANIE AUTORSKIE Z MARTĄ W. STANISZEWSKĄ
19 maja 17:30 – 18:30
Marta W. Staniszewska, autorka książek z pikantnym opisem doznań erotycznych i dużą wyobraźnią miłosnych uniesień. „Nigdy cię nie zapomniała”, „Nigdy nie pozwolę ci odejść” oraz „I obiecuję ci miłość…”


Marta W. Staniszewska – autorka książek z pikantnym opisem doznań erotycznych i dużą wyobraźnią miłosnych uniesień.
Zadebiutowała w 2014 roku romansem erotycznym pod tytułem „Nigdy cię nie zapomniałam”. Powieść została gorąco przyjęta przez czytelniczki. Pracę nad drugą częścią „Nigdy nie pozwolę ci odejść” udało się zakończyć w kilka kolejnych miesięcy i dziś możemy cieszyć czytelniczą pasję kontynuacją historii namiętnych kochanków. W 2016 roku obie części książki zostały wydane w formie papierowej. Autorka nie poprzestała na pisaniu, bowiem światło dzienne ujrzała już trzecia powieść autorki „I obiecuję ci miłość” przedstawiająca pikantne losy całkiem nowych bohaterów.

Spotkajmy się na Stadionie Narodowym w Warszawie w dniach 18-21 maja 2017 r. przy stoisku 187/V

Więcej o wydarzeniu: