Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościJolanta Maria Kaleta na tropie „Szczeliny Jeleniogórskiej”

Jolanta Maria Kaleta na tropie „Szczeliny Jeleniogórskiej”

3 października 2017 / Agnieszka
Jolanta Maria Kaleta zaskoczy wielu swoich wiernych Czytelników, umieszczając akcję swojej najnowszej powieści zatytułowanej „Pułapka” całkiem współcześnie, gdyż w 2011 roku, a nie jak tradycyjnie, w PRL.

Z całą pewnością Czytelnicy nie będą zawiedzeni. Podobnie jak w swoich poprzednich książkach również i w „Pułapce” znajdziemy odwołanie do tajemnicy sięgającej korzeniami końca II wojny światowej.

Na nowy trop wiodący do „Szczeliny Jeleniogórskiej”, mitycznego schowka zawierającego bajeczne bogactwa, wpadają bracia Czarnowscy, eksploratorzy-amatorzy.

Tropem tajemnic Szczeliny Jeleniogórskiej

W to samo miejsce wyrusza polsko-niemiecka ekipa zawodowo trudniąca się poszukiwaniami. Informacja, że „szczelina” znajduje się w Górach Izerskich, dociera także do dziennikarza z miesięcznika „Tropiciel”. Zajmuje się on tropieniem tajemnic i rozwiązywaniem zagadek sprzed lat.

Wszyscy mają tylko szczegółowe informacje na temat lokalizacji schowka. Jednak dotarcie do niego okaże się trudniejsze, niż przypuszczali. Góry Izerskie postawiły na straży swoich tajemnic niecodziennych „strażników skarbu”. Cena, jaką przyjdzie poszukiwaczom zapłacić za poznanie prawdy, okaże się bardzo wysoka.