Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościJak zostać sportowcem

Jak zostać sportowcem

16 kwietnia 2018 / Agnieszka
Współcześnie coraz częściej mówi się o zdrowym stylu życia – właściwym odżywianiu, spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, aktywności fizycznej. Te wszystkie czynności pomogą nam uzyskać zgrabną sylwetkę.

Jednak ruch powinien być ważny nie tylko dla osób zawodowo zajmujących się gimnastyką, ale dla każdego z nas. Książka „Jak zostać sportowcem” zawiera szereg niezbędnych informacji, będących wskazówką dla osób planujących poprawienie swojej kondycji. Joachim Łeptuch szczegółowo omawia wszystkie elementy wpływające na tężyznę fizyczną, zarówno mężczyzn, jak i kobiet.

Zwraca uwagę na zbilansowaną dietę, podaje wartości odżywcze zawarte w poszczególnych produktach, opisuje rolę wody w naszym organizmie, wreszcie daje wskazówki, jak zaplanować treningi i jakie ćwiczenia wykonywać, by uzyskać najlepsze efekty.

Kim jest autor ebooka „Jak zostać sportowcem”

Joachim Łeptuch, były piłkarz na poziomie zawodowym a także amatorskim. Ewidentny pasjonat sportu i zdrowego stylu życia.
Pracując jako trener personalny odkrył pasję do pomagania ludziom w osiąganiu celów. Joachim jest także autorem kanału w serwisie YouTube zatytułowanym “Joachim Football” poprzez który proponuje sportowe programy treningowe i opowiada o piłce nożnej na podstawie swojego doświadczenia.

Po latach kontaktu ze sportem postanowił opisać zgromadzoną wiedzę i udostępnić ją jak największej ilości osób w celu spełnienia marzeń ludzi takich jak ty w dziedzinie sportu.