Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościGiganci i anioły upadłe. Zakazane fakty

Giganci i anioły upadłe. Zakazane fakty

9 stycznia 2017 / Agnieszka
Artur Sroka jest badaczem Biblii zorientowanym wokół protestanckiego nurtu chrześcijaństwa.

Dokładne studiowanie jej zapisów i znajomość wielu wierzeń różnorakich kultur, pozwoliło mu na wyciągnięcie fascynujących wniosków, które dotyczą tajemniczych potomków ludzi i aniołów – rozprzestrzenionych na powierzchni całego globu twórców odrębne, niezwykle zaawansowanej cywilizacji, której pisane było odejść w niepamięć wraz z Potopem. Jak dowodzi autor niniejszej publikacji – obecnie owo zapomnienie jest działaniem wykonywanym na obecnej kulturze jak najbardziej celowo, bowiem, mimo szeregu istniejących i przywołanych, a także opatrzonych komentarzem dowodów przemawiających za argumentami kreacjonistów, forum publiczne – a w szczególności arena naukowa – milczy. Jakie znaleziska najwidoczniej próbuje zdeklasować bądź zatuszować dzisiejsza nauka? I Jeśli tak jest, to dlaczego?

O ludziach-gigantach wspominają nie tylko dawne legendy, mity czy księgi uznawane wśród różnych ludów jako ”święte”, ale i relacje starożytnych historyków, które zostały utrwalone w kronikach minionych epok. Wzmianki o owych tajemniczych wielkoludach znajdujemy w kulturach i wierzeniach na całym globie. Czyż nie jest to zastanawiające, że przekazy na całym świecie zgodnie mówią o istnieniu w przeszłości olbrzymów, którzy mieli być potomkami niebiańskich aniołów bądź też bogów, którzy zstąpili z niebios? To, iż w dzisiejszej dobie sceptycyzmu wydaje się być to niewiarygodne, nie znaczy przecież, że w przeszłości warunki i stosunki panujące na ziemi, nie mogły odbiegać znacznie od przyjętych dziś wyobrażeń. Niekoniecznie to, co obecnie przyjmuje się jako obowiązującą normę, musiało być przecież tym standardem od zawsze. Zwłaszcza, że ludzkość wielokrotnie przekonywała się już, iż panujące stereotypy często okazywały się błędne w świetle nowych odkryć.

Książka autorstwa Artura Sroki – Giganci i anioły upadłe. Zakazane fakty podejmuje temat, który na pierwszy rzut oka zdaje się być nieprawdopodobny: bazujące na folklorze, historii, dowodach kopalnych dochodzenie związane z rzeczywistym istnieniem na Ziemi cywilizacji, która z pełną premedytacją działania ze strony środowisk naukowych, uznawana jest za nieistniejącą, a mianowicie – cywilizacja będąca wytworem ludzi-gigantów – owoców zakazanych relacji ludzi i aniołów, określanych przez Biblię słowem „nephilim”. Kim, lub czym oni byli? Jak wyglądali i do czego byli zdolni? Gdzie żyli? Jaka, i dlaczego, spotkała ich zagłada? Dlaczego świat nauki nabiera wody w usta pomimo istnienia wielu dowodów potwierdzających tę hipotezę? Dzieło związanego z nurtem kreacjonistów biblisty udzieli niezwykle precyzyjnych odpowiedzi na te i wiele innych równie ważnych pytań i być może stanie się dla Czytelnika źródłem rodzącym kolejne.

Polecamy książkę Giganci i anioły upadłe. Zakazane fakty