Kategorie produktów
Wydawnictwo PSYCHOSKOKWydawnictwo PsychoskokAktualnościKsiążki erotyki, po które warto sięgnąć

Książki erotyki, po które warto sięgnąć

19 stycznia 2018 / Agata

Polecamy dobre książki erotyki

 

Na naszych półkach, które niekiedy uginają się pod ilością książek, możemy znaleźć przeróżne gatunki. Zaczynając od tych, które wprost obfitują w magiczne stworzenia, poprzez przepełnione morderstwami kryminały, aż po tomiki poezji. Jest jeszcze jeden gatunek usytuowany najczęściej na półkach czytelniczek, ale nie tylko. Jest to gatunek pobudzający zmysły, pozwalający wkroczyć razem z bohaterami w intensywny, niekiedy niebezpieczną relację, intensywny romans.

Książka erotyk jest to poetycki utwór liryczny, w dzisiejszych czasach również epicki, o tematyce miłosnej, który w ciągu wieków ulega ciągłym zmianom. To gatunek, który charakteryzuje się głębokimi uczuciami i pasją.

 

Polecane książki erotyki

 

Twórczość Marty W. Staniszewskiej

Przeglądając zasoby księgarni, bibliotek, możemy natknąć się na utwory autorstwa Marty W. Staniszewskiej. Autorka zadebiutowała w 2014 roku romansem erotycznym, pod tytułem „Nigdy Cię nie zapomniałam”. Jest to powieść, która zachwyciły damskie grona czytelniczek w całej Polsce. Wkraczamy w historię gorącej miłości dwójki młodych, atrakcyjnych ludzi, którzy są dopiero na początku dorosłego, odpowiedzialnego życia. Sophie i Aleks, których już pierwsze spotkanie zaowocowało satysfakcjonującym zbliżeniem, które na zawsze zapadło w ich pamięć. Niestety, los bywa przekorny, i dokładnie taki okazał się w tym przypadku. Rozpalające Sophie uczucie zostało ugaszone niepojawieniem się Aleksa na ich kolejnym spotkaniu. Kobieta przez pięć lat pamiętając tę niezapomnianą, przepełnioną emocjami noc, starała się pogodzić z faktem, że był to jednorazowy incydent. Nagłe zwroty akcji wywołujące u czytelniczek pogrążonych w historii dwójki kochanków nieoczekiwane emocje, pojawiają się w książce wielokrotnie. Po upływie pięciu lat nieobecność mężczyzny została wyjaśniona, a łączące ich namiętne uczucie mogło zapłonąć na nowo.

Marta W. Staniszewska nie pozostawiła swoich czytelniczek w niepewności co do dalszych poczynań bohaterów. W drugiej części powieści, zatytułowanej „Nigdy nie pozwolę Ci odejść” fani dwójki kochanków przekonują się jaki los może być okrutny. Cały czas rzucając kłody pod nogi, nie odpuszcza nawet w momencie, kiedy Aleks i Sophie planują ślub. Namiętność, ogień, niegasnące uczucie. Niestety to nie jedyne uczucia towarzyszące narzeczonym. Podczas ciągłej walki z losem, przygotowaniami i narastającymi emocjami, pojawia się osoba, która w swoich zamiarach ma przerwanie idyllicznej sielanki. Co dalej z przepełnionymi namiętnością nocami, ślubem, wspólną przyszłością?

Trzecia już książka popularnej wśród damskiego grona czytelników autorki, Marty w. Staniszewskiej, pod tytułem „I obiecuję ci miłość”. Jest to przepełniona skrajnymi emocjami powieść erotyczna. Izabella oraz Tomasz to z pozoru małżeństwo doskonałe. Jednak spędzone wspólnie siedem lat odcisnęło znaczące piętno na kobiecie. Izabella to przykładna żona, dla której zasady moralne stanowią fundament związku. Jej dobre serce i znaczna pobłażliwość są wykorzystywane do tego stopnia, że gdy w życiu kobiety pojawił się ukochany sprzed lat, Wincent, w kobiecie odżywają dawne uczucia. Czy mąż zasługuje na to, aby trwać przy jego boku? Czy Wincent wykorzysta fakt budzącej się do życia namiętności?

 

Główna bohaterka powieści „Nigdy nie mówię nigdy”, trzydziestoletnia, atrakcyjna bizneswoman z sukcesami na koncie stanowczo nie zbliży się do mężczyzny, po którym może spodziewać się jedynie najgorszego. Mężczyźni nie są jej potrzebni do życia. Wierzy, że miłość to stos głupstw i bezużyteczna fatyga. Jeśli więc jesteś dostatecznie zuchwały i przebojowy zaryzykuj odrzucenie i podbij jej serce…

Powieść ekscytuje od pierwszych stron erotyką. Nie brakuje w niej niezwykłej, pełnej emocjonujących zwrotów akcji.

Tajemnicza Aneta Jaroszczak

Młodzi, zakochani, dopiero co układający sobie życie ludzie. A co z kobietami, których życie legło w gruzach? Czy one również mają szansę jeszcze raz poczuć rozpalającą miłość? Aneta Jaroszczak to autorka powieści erotycznej, pod tytułem „Tajemniczy zapach szczęścia”. Główna bohaterka zmysłowej historii to kobieta, która po ciągłych zdradach i upokorzeniach męża, postanowiła podjąć walkę z lękiem przed samodzielnością i zawalczyć o swoją przyszłość. Rozwód to dopiero początek nowego życia. Stopniowe przyzwyczajanie się do skromniejszego budżetu, zmniejszonej ilości obowiązków. Jednak prawdziwy przewrót życia Aldony dokonuje się, dopiero gdy poznaje brata swojej przyjaciółki z dzieciństwa, Julii. Płomienne uczucia, które połączyły parę, są nie do ujarzmienia, a postanowienie o życiu jako singielki przeradza się prawdziwą namiętność.

Twórczość Alicji Masłowskiej-Burnos

Powieści erotyczne to nie tylko niesamowite, płomienne uczucia i szczęśliwe zakończenia. Alicja Masłowska-Burnos tworząc trylogię udowodniła, że aby książka była wciągająca bez reszty, obowiązkowe jest stworzenie intrygi, zagadki, dodanie złego charakteru.

„Nie wchodź w moją ciszę” to pierwsza część trylogii, opowiadającej historię Mai oraz zabójczo przystojnego mężczyzny, który zawładnie jej światem. Początkowo pedantyczna, doskonale zorganizowana kobieta, pod wpływem nagłego, ognistego uczucia zmieniła się nie do poznania. To dzięki rozwijającemu się romansowi z Adamem, piękna Maja postanawia walczyć z destrukcyjnym pracoholizmem. Książka nie tylko opowiada o rosnącym, magicznym uczuciu, ale porusza także sporną kwestię macierzyństwa. Dodatkowo czytelnicy mają okazję obserwowania walki Mai z tytułową ciszą.

„Odprowadzam ciszę” to dalsza część historii Mai oraz Adama. Tym razem ich relacja zostaje wystawiona na jeszcze większą próbę. Oboje starają się walczyć z przeróżnymi przeciwnościami losu. Oprócz powracającego pracoholizmu Mai oraz jej wręcz chorego i niebezpiecznego zaangażowania w pracę, para musi zmagać się z mieszającymi się uczuciami. Dodatkowo pojawia się wątek tajemnicy i intrygi, która wyrasta poza skalę zrozumienia. Maja przyjmując korzystną ofertę pracy, nie wie na jak ogromne niebezpieczeństwo się naraża. Stopniowo rozwijające się przekręty finansowe, podsycane są płomiennymi spotkaniami Adama oraz Majki. „Odprowadzam ciszę” pozwala na przeżycie wielu skrajnych emocji i zetknięcie z ogromną tragedią, która boleśnie odbije się na ich związku.

„Osobliwość ciszy” to ostatnia część powieści. Jest to wyjaśnienie wszystkich zagadek, które stopniowo pojawiały się w poprzednich tytułach. Jednocześnie relacja Majki oraz Adama zostanie wystawiona na ostatnią próbę. Tym razem śmiertelnie niebezpieczną. Rozwiązane zostają wszystkie sprawy z przeszłości, które skutecznie niszczyły teraźniejszość i przeszkadzały w zaplanowaniu przyszłości. Czytelnicy poznają także wzruszającą historię Mai, wypadek, który sprawił, że kobieta zatraciła się w pracy. Co sprawiło, że Majka ostatecznie zażegnała ciszę ? Jak jedna nieostrożna decyzja może zaważyć na życiu niewinnych osób ? Odpowiedzi na te pytania może udzielić jedynie treść trylogii.

 

Fraszki erotyczne z życia wzięte i komiczne. Cz. I 

Niegdyś, tematyka poruszana przez autorów fraszek była dość szeroka. Wyróżniane były fraszki polityczne, obyczajowe, miłosne, filozoficzne czy refleksyjne. Dzisiaj są to najczęściej utwory dowcipne, satyryczne, jednak nadal są mocno związane z obyczajowością. Dowodem na to niech będzie zbiór fraszek autorstwa Tadeusza Grubeckiego. Ich tematyką jest alkowa i jej okolice, czyli wszystko to, co wiąże się z intymnymi relacjami damsko-męskimi.

http://www.psychoskok.pl/produkt/fraszki-erotyczne-zycia-wziete-komiczne-cz/

Erotyki to ta część naszej biblioteczki, która zabiera nas w podróż po namiętnościach, płomiennych uczuciach i niezapomnianych zbliżeniach, podczas których bohaterowie zdają się dotykać tego skrawka nieba, o którym każdy z nas kiedyś marzył. A jeśli do romantycznej powieści dodamy pewien dreszczyk emocji, wywołujący przyjemne ciarki na naszej skórze, otrzymamy lekturę, która nie wypuści nas z sideł i wnikniemy głęboko w fabułę.

Czytaj nasze polecane książki erotyki.